• Tuotantolaitoksemme sijaitsee Leisun kylässä entisen meijerin alueella. Korjasimme vuonna 1923 (kuva vuodelta 1926) rakennetun meijeritalon ja käytämme sitä nyt toimistona.

    DALE office 1926
  • Dale office

MUIVITEOLLISUUS DALESSA

AS Dale LD.AS DALE LD. asutati 9. detsembril 1991. a. Leisu külas Hiiumaal Emmaste vallas endise Emmaste Põllumajanduse Osaühingu juurde kuulunud tootmisüksuse baasil. Ettevõte põhineb kohalikul erakapitalil. Täna on ettevõttel üle 3000 m² tootmis- ja laopinda ning 1,8 ha maad. Nii tootmishooned kui kontor asuvad Leisu külas.

DALE põhitegevusalaks on plastmasstoodete valmistamine survevalu- ja ekstrusioonimeetodil, survevalu kogemus pärineb meil aastast 1986. Tootmises kasutame nii klientidele kuuluvaid kui meie endi poolt tellitavaid survevaluvorme. 2018 aasta seisuga on ettevõttel 53 töötajat.

DALE suurimateks klientideks on: Henkel Global, Ensto Ensek, ABB ja SealValue Europe Eestist ning TechnoNICOL Vene Föderatsioonist.

AS DALE LD. on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Plastitööstuse Liidu ja Hiiumaa Ettevõtjate Liidu liige.

2009 aastal omistati DALE-le Eesti Kauni Kodu tiitel.

Selleks, et meie ettevõte suudaks üha paremini tegutseda eesmärgikindlalt, oleme otsustatud oma tegevustes järgida kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi, mis täidab standardi ISO 9001 ja ISO 14001 nõudeid.