DALE Plastitöötlus

AS DALE LD. asutati 9.detsembril 1991.a. Leisu külas Hiiumaal Emmaste vallas endise Emmaste Põllumajanduse Osaühingu juurde kuulunud tootmisüksuse baasil. Ettevõte põhineb kohalikul erakapitalil. Täna on ettevõttel üle 2300 m² tootmis- ja laopinda ning 1,6 ha maad. Nii tootmishooned kui kontor asuvad Leisu külas.

 

DALE põhitegevusalaks on plastmasstoodete valmistamine survevalu- ja ekstrusioonimeetodil, survevalu kogemus pärineb meil aastast 1986. Tootmises kasutame nii klientidele kuuluvaid kui meie endi poolt tellitavaid survevaluvorme. 2012 aasta seisuga on ettevõttel 48 töötajat.

 

DALE suurimateks klientideks on: Henkel Makroflex, Ensto Ensek, ABB, BelINECO Valgevenest ja Troll Avto Vene Föderatsioonist.

 

AS DALE LD. on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Maksumaksjate Liidu, Eesti Plastitööstuse Liidu ja Hiiumaa Ettevõtjate Liidu liige.

 

2009 aastal omistati DALE-le Eesti Kauni Kodu tiitel.

 

Selleks, et meie ettevõte suudaks üha paremini tegutseda eesmärgikindlalt, oleme otsustatud oma tegevustes järgida kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi, mis täidab standardi ISO 9001 ja ISO 14001 nõudeid.